Co słychać w Socios Stomil?

Socios Stomil cały czas prężnie się rozwija. Aktualnie stowarzyszenie pracuje nad nowymi projektami. O nowościach opowiedział nam koordynator akcji marketingowych Robert Knothe.

Od meczu z Górnikiem Zabrze oficjalnie zacznie działać klub biznesu Stomilu Olsztyn. – Razem z klubem wspólnie przygotowujemy taki klub. Będziemy na początku spotykać się z obecnymi oraz potencjalnymi sponsorami na olsztyńskim stadionie. W przyszłości planujemy także robić także śniadania biznesowe, ale już w innym miejscu niż stadion – tłumaczy Knothe.

Polski Związek Piłki Nożnej wymaga, żeby przy każdym klubie działał taki klub biznesu z prawdziwego zdarzenia. W tym celu centrala szkoli pracowników marketingowych wszystkich klubów I ligi. W tych zajęciach uczestniczą także przedstawiciele naszego stowarzyszenia.

Socios Stomil zaangażowało się także w przygotowanie nowej oferty sponsorskiej dla klubu, co oznacza także, że stowarzyszenie będzie szukało bezpośrednio sponsorów dla Stomilu.

Socios Stomil zacieśnia współpracę z firmą Rabatol. Będzie podpisana nowa umowa, dzięki której wszyscy członkowie Socios Stomil, którzy płacą regularnie składki otrzymają nową kartę Socios Stomil, która będzie honorowana u wszystkich partnerów Rabatolu. – Dzięki temu nasi członkowie zyskają kolejne punkty, gdzie otrzymają zniżki na zakupy. W tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na tym żeby nie mylić karty Rabatolu z Olsztyn Cashback Card. To są dwie oddzielne inicjatywy, które Socios Stomil mocno wspiera. Rabatol mocno także zaangażuje się w klub biznesu, gdzie na zasadach barterowych będą zapewniać hostessy – tłumaczy Knothe.

Cały czas priorytetem dla Socios Stomil jest budowa boiska treningowego dla juniorów. – Zapraszamy do wpłaty na nasze specjalne konto. Zachęcam także wszystkich naszych członków do uregulowania zaległych składek – mówi Knothe.

Wszyscy chętnie mogą wpłacać darowiznę w postaci 30 złotych i w zamian otrzymują gratis poduszkę z wizerunkiem Stomilu. Gdy Socios Stomil rozda wszystkie poduszki, to zamówi kolejną partię maskotek Stomilków.

Być może Socios Stomil zostanie operatorem programu Kibice Razem. W ostatnim czasie doszło do spotkania przedstawicieli stowarzyszenia, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz miejskich urzędników. Trwają cały czas negocjacje z magistratem na temat tej inicjatywy. Wszystko oczywiście w porozumieniu ze środowiskiem kibicowskim Stomilu.

Możliwość komentowania została wyłączona.